0

Cenovo dostupný a spoľahlivý. Odnímateľný batoh so suchým zipsom.

VLASTNOSTI:

DURABLE MOLLE BAG - táto pevná taška/batoh je navrhnutý tak, aby sa prispôsobil aj najnáročnejším požiadavkám profesionálov aj civilistov. Batoh je dostatočne priestranný a má ideálnu veľkosť. Nastaviteľná podložka sa pripevní na akúkoľvek opierku hlavy vozidla, batohu a iné.

PRIESTRANNÝ - 7,5” x 6,5” x 5” – má dostatočné množstvo priestoru pre viac turniketov, gázy, tlakové obväzy, pásky a nožnice a iné. Odolné MOLLE popruhy umožňujú pripevnenie EMT vrecka k akémukoľvek MOLLE kompatibilnému výstroju.

RIP AWAY EMT POUCH - odtrhávací panel umožňuje rýchle vybratie, takže ho môžete chytiť a ísť. Odnímateľné vrecko sa uvoľní suchým zipsom, takže máte rýchly prístup k medikamentom rýchlej pomoci. Taktiež ideálny pre každodennú manipuláciu s medikamentmi, ako sú leukoplasty, aspirín, alkoholové tampóny atď.

VIACERÉ POPRUHY A VRECKÁ – vo vnútri aj vonku má táto taška pevné, veľké vrecká a popruhy, vďaka ktorým budú všetky vaše veci v bezpečí, vždy pripravené na použitie.

RIP-AWAY VELCRO FOR FAST REMOVAL– taška je s pevným a bezpečným suchým zipsom na chrbte, pre rýchle vybratie z opasku alebo batohu. Netreba ju rozväzovať ani rozopínať. Stačí vytiahnuť / odtrhnúť a ste pripravení poskytnúť pomoc.

  • Farba: červená


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

MediTAC Small Owl Typ Tactical, červený - Batoh odnímateľný suchým zipsom

  • Značka: MediTAC
  • Kód produktu: MTOWBBK-C
  • Dostupnosť: 5-7 dní
  • 36,00€

  • Bez DPH: 30,00€

Súvisiace produkty

PROpack GTA I

790,80€ Bez DPH: 659,00€

PRObag baby

484,80€ Bez DPH: 404,00€

Corpuls3 ochranné puzdro

474,00€ Bez DPH: 395,00€

Taška na kyslíkovu fľašu 2l

180,00€ Bez DPH: 150,00€

Taška na kyslíkovu fľašu 5l

204,00€ Bez DPH: 170,00€

Taška na kyslíkovu fľašu, čierna

84,00€ Bez DPH: 70,00€

Štítky: Záchranárske batohy, MediTac